DEĞİŞİM, İPTAL VE İADE POLİTİKALARI

Değişim ve İade politika ve prosedürleriniz nelerdir?

Gloria Perfume müşterisiyseniz değerlisiniz çünkü müşterilerimizin memnuniyeti ve beklentileri bizim için çok önemlidir. Bu nedenle ücretsiz değişim ve iade güvenceniz bulunmaktadır. Herhangi bir nedenle siparişinizden memnun kalmazsanız, satın aldığınız ürün yada ürünlerinizi, orjinal ambalajında, kullanılmamış ve zarar görmemiş olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde değişim ve iade işlemi için geri gönderebilirsiniz.

Değişim ve İade işlemini nasıl yapabilirim?

İade sürecinizi, hesabınıza giriş yaptıktan sonra "İade Taleplerim" alanından ilgili siparişinize ulaşarak veya anasayfada bulunan "Kolay İade" sayfamızı ziyaret ederek gerçekleştirebilirsiniz.

İade işlemlerinde kesinti gerçekleşiyor mu?

Hayır, gloriaperfume.com' dan yapacağınız alışverişlerinizde iade gönderdiğiniz ürünlerin satın almış olduğunuz tutarları size iade edilir. Satın aldığınız ürünlerin iade tutarlarından herhangi bir kesinti gerçekleşmez.

Değişim ve İade kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?

Ürünlerin size ulaşması amacıyla ödediğiniz Kargo Ücreti ve Kapıda Ödemeli siparişlerinizde tahsil edilen Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli iade edilmemektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR