Ödeme ve Teslimat

Sitemiz üzerinden aldığınız ürünler anlaşmalı kargo firmaları tarafından sipariş esnasında belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilir. Stoğun müsait olması ve mal bedelinin Firma’ nın hesabına geçmesinden sonra en kısa sürede yapılır. Sipariş edilen ürün, sipariş süreci tamamlandıktan sonra en geç 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Özel kampanya dönemlerinde kargo teslim süresi 7 iş gününü bulabilir. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, Firmamız ürünün teslim yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir. 


Ürününüz kapalı bir kutu içinde teslimat için vermiş olduğunuz ismin kimlik göstermesi şartı ile kargo firması tarafından size teslim edilir. Bu aşamadan sonra siparişinizi eksiksiz ve hasarsız olarak teslim aldığınıza dair kargo yetkilisine bir imza vermelisiniz.  Alıcı teslim adresinde bulunamadığı taktirde; alıcı kargonun bıraktığı teslim fişi ile kargo bürosundan ürünü kimliğini göstererek teslim alabilmektedir.

Sipariş edilen ürün, alıcıdan başka bir kişi veya kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi veya kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden, sevk bilgilerindeki yanlışlık veya alıcının yerinde olmamasından kaynaklanan durumlardan ve ekstra kargo bedellerinden Firmamız  sorumlu değildir. 

Sipariş esnasında teslimat adresinin yanlış verilmesi ve gönderinin bu sebepten ötürü geri gelmesi ve tekrar gönderilmesi halinde kargo masrafları alıcıya aittir.

Ürün sevkiyatı sırasında zarar gördüğü tespit edilen paketlerin teslim alınmayarak kargo firması yetkilisine tutanak tutturulması kullanıcının sorumluluğundadır. Paket kullanıcı tarafından teslim alındıktan sonra kargo şirketinin görevini tam olarak yaptığı kabul edilmiş olur. Zarar görmüş paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın kullanıcıda kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda Firmamıza yazılı olarak bildirilmelidir. Kullanıcının, Firmamızın belirlediği kargo firması dışında başka bir taşıyıcı ile malın gönderilmesini talep etmesi durumunda, malın ilgili taşıyıcıya tesliminden itibaren oluşabilecek kayıp ya da hasardan Firmamız sorumlu değildir.

 

ÜRÜN ÖDEME KOŞULLARI

Ürünlerin tahsilatı tek çekim ve (ticari karta) taksitli çekim olarak veya aşağıda bilgileri yazılı banka hesabı/hesaplarına havale veya EFT şeklinde gerçekleştirebilirsiniz. Ürün tahsilat yapıldıktan sonra fatura edilip kargo firmasına veya kuryeye teslim edilmektedir.

 Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Firma üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 

 

Banka                   :

Unvan                   :

Şube                      :

Şube Kodu            :

Hesap Numarası  :

IBAN No               :