Marka Hikayesi

Kokuların büyülü dünyasını keşfetmek için 12 yıldır sürdürdüğümüz, mükemmel parfümün peşindeki serüvenimizi 2016 yılında Gloria Perfume adı altında markalaştırdık.

İşlerinde uzman kimyager kadromuzla pahalı parfümlerin notalarını sizin için keşfettik ve yeniden besteledik. Detayların bütünü oluşturduğu bilinciyle, en ufak incelikleri bile göz ardı etmeden parfümlerimizde daha az kullanımla uzun süre kalıcılığı ön planda tuttuk. En kaliteli içerikler ve %30 parfüm esansı kullanarak ürettiğimiz özel Gloria Perfume Koleksiyonumuzu sizlerin beğeninize sunuyoruz.

Parfüm sektöründeki 12 yıllık tecrübemizle, dünyada en çok beğenilen lüks parfümlerden oluşan bir koleksiyon oluşturduk. Herkesin kendi parfümünü bulabileceği bir koleksiyon tasarlarken her zevke ve her yaşa hitap eden kokular seçtik.

NEDEN GLORIA PERFUME?
Yüksek Kaliteli Hammadde %30 Parfüm Esansı Daha Az Kullanım Uzun Süre Etki Uygun Fiyatlar Lüks Kokular

Gloria Perfume Kalite Güvencesi

Güvenilirlik ve yüksek kalite en temel değerlerimizi oluşturmaktadır. Kokuları formülleştirme sürecimiz Sağlık Bakanlığı ve ilgili kuruluşların denetimi altında gerçekleşmektedir. Tüm ürünlerimiz; kozmetik yönetmeliklerine uygun olarak ve Dermatolojik Testlerden geçirilip TSE standartlarında üretilmektedir.

Ürünlerimiz ayrıca uluslararası sertifikasyon merkezleri tarafından test edilmiş ve uluslararası pazara satışı konusunda Rusya için EAC ve Ukranya için UkrSEPRO kalite sertifikalarının sahibidir.